Dodávatelia

Dodávatelia

Výberom našich dodávateľov sme strávili prvé roky našej činnosti. Osobná návšteva každej výrobnej továrne bola samozrejmosťou tak, aby sme zaručili našim zákazníkom prvotriednu kvalitu a zdravotnú nezávadnosť ponúkaných tovarov pre Vaše a naše deti. Samozrejmosťou je priebežné overovanie dodržiavania najvyšších štandardov vo výrobe a distribúcii s dôrazom  na ekológiu a zachovanie prirodzených prírodných vlastností vstupov používaných vo výrobe.

Engel

   Nemecká spoločnosť Engel začala s výrobou pletených plienok z čistej bavlny ešte v roku 1960. O niekoľko rokov sa firma začala sústrediť na prírodné textílie. Dnes sortiment firmy obsahuje kompletný výlučne prírodný prebaľovací systém, spodnú bielizeň pre dojčatá, deti a dospelých.
Pri výrobe produktov z čisto prírodnej Merino vlny sú používané farbivá bez ťažkých kovov a produkty boli vždy bez škodlivých azofarbív. Firma sa pri spracovaní vyhýba  akýmkoľvek chemickým úpravám a použité materiály pochádzajú z prírodných obnoviteľných zdrojov.

Merino Kids

     Merino Kids Merino Kids je textilná spoločnosť z Nového Zélandu, ktorá sa špecializuje na využitie 100% prírodných vlákien. Stala sa jedným zo svetových lídrov v používaní prírodných vlákien v produkcii detského oblečenia. Spoločnosť navrhla rad čisto prírodného sortimentu z merino vlny určeného pre dieťa. Produkty sú obľúbené nielen v Spojenom kráľovstve, ale stali sa vyhľadávaným artiklom po celom svete. Spacie vaky, oblečenie a ostatné produkty sú jemné k citlivej pokožke, jednoduché na údržbu a veľmi bezpečné.

Reiff Strick Reläx

    Spoločnosť sa viac ako 25 rokov špecializuje predovšetkým na prírodné textílie. Celá výroba prebieha na úpätí pohoria Álp. Sortiment firmy obsahuje kolekcie oblečenia určené pre celú rodinu. Je členom medzinárodnej asociácie Internationalen Verband der Naturtextilwirtschaft e.V. (IVN) , ktorá je orientovaná na produkciu z prírodných vlákien a za predpísaných pokynov. Pri výrobe sa používa vlna z kontrolovaného ekologického chovu. Produkty sú vyrábané v najvyššej kvalite.

Outdoor Kids

S radosťou Vám predstavujeme kolekciu oblečenia značky Outdoor Kids. Vlastná kolekcia outdoor oblečenia vznikla na podnet Vášho záujmu a našej snahy priniesť aj pre Vaše deti kvalitné a funkčné oblečenie. Na základe vlastných skúseností a zážitkov s vlastnými deťmi sme vybrali pôvodné produkty významných firiem špecializovaných na outdoor oblečenie a tie následne upravili podľa našich požiadaviek a potrieb. Týmto kvalitným detským outdoor oblečením sme sa rozhodli doplniť našu ponuku merino vybavenia pre deti. Budeme radi, ak aj vďaka nim zažijete Vy a Vaše deti množstvo pekných zážitkov v prírode, v parku ale aj počas bežného nosenia.